ÚvodMasážeDornova masáž

Dornova masáž

Šetrná metoda navracení kloubů a vychýlených obratlů do správné polohy. Jedná se o prevenci a úlevu od potíží spojených s nerovnováhami pohybového aparátu.
více informací
700 Kč
Telefonická objednávka
Masáž nelze objednat online, ale rezervujte se prosím telefonicky nebo pomocí emailu níže.

+420 775 906 332   info@andelskalazen.cz

Popis

Pod označením Dornova metoda se ukrývá jemná manuální terapie, jejíž pomocí lze uvést zpět do správné polohy klouby a obratle. Masáž vyrovnává statiku těla, řeší skoliózy, kyfózy, další chronická onemocnění páteře a dokáže ulevit od bolestí hlavy.

Tato dynamická metoda počítá s aktivní účastí pacienta a mohou jí být ošetřeni všichni lidé, pokud jsou jen trochu mobilní. Trvalého zlepšení stavu lze dosáhnout díky tomu, že klient spolupracuje s terapeutem a na samotném ošetření podílí, správně cvičí a mění tak i své pohybové návyky. Samotná technika je šetrná, nejde o žádnou tvrdou ani rychlou manipulaci. Svaly terapeut nejprve uvolní masáží a následně jemně pracuje s páteří.

Metoda není vhodná pro klienty s osteoporózou v pokročilém stadiu. Dalšími kontraindikacemi jsou: nádorová onemocnění a akutní záněty, operace plotének či kyčelních kloubů a Bechtěrevova nemoc.

Kde nás najdete

Pivovarská 42/13, Praha 5 Anděl

Tel.: +420 775 906 322
E-mail: recepce@andelskalazen.cz

Otevírací doba
Pondělí až Neděle: 10 -19 hod

Připojte se k nám na facebook