ÚvodMasážeManuální facelifting

Manuální facelifting

Technika, která omlazuje a vyživuje pleť, vyhlazuje vrásky a prostřednictvím reflexního účinku uvolňuje celé tělo a psychiku. Využívají se kvalitní opunciový olej, hyaluronové sérum a růžová voda.

POUZE OBLIČEJ
více informací
950 Kč
Telefonická objednávka
Masáž nelze objednat online, ale rezervujte se prosím telefonicky nebo pomocí emailu níže.

+420 775 906 322   info@andelskalazen.cz

Popis

Technika, která omlazuje a vyživuje pleť, vyhlazuje vrásky a prostřednictvím reflexního účinku uvolňuje celé tělo a psychiku.

Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete! Důvodem jsou okamžitě viditelné účinky – dokáže omladit pleť a rozjasnit obličej. Speciální technika masáže obličeje, krku a dekoltu (dle zvoleného rozsahu) uvolňuje obličejové svalstvo, prokrvuje kůži a napomáhá tím k obnovení vazivových a elastických struktur. Současně urychluje odplavování toxických látek a redukuje množství podkožního tuku. Jednoduše řečeno – díky manuálnímu faceliftingu dochází k zjemnění vrásek v obličeji.

Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky této systematické masáži ho můžeme alespoň zpomalit a dosáhnout tak mladšího vzhledu. Nejlepších výsledků se proto dosahuje při pravidelném opakování této procedury.

Při liftingové masáží využíváme vysoce kvalitní opunciový olej, hyaluronové sérum a růžovou vodu.

Kde nás najdete

Pivovarská 42/13, Praha 5 Anděl

Tel.: +420 775 906 322
E-mail: recepce@andelskalazen.cz

Otevírací doba

Středa: 13:00 -18:00 hod
Pátek: 12:00 -17:00 hod
Neděle: 14:30 -18:00 hod
nebo dle telefonické domluvy předem.

Připojte se k nám na facebook