ÚvodMasážeMedová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž

Jemná verze medové masáže, která nebolí, detoxikuje tělo od odpadů metabolismu a prostředí, a uklidňuje nervovou soustavu.
více informací
400 Kč
Telefonická objednávka
Masáž nelze objednat online, ale rezervujte se prosím telefonicky nebo pomocí emailu níže.

+420 775 906 322   info@andelskalazen.cz

Popis

Jemná verze medové masáže, která nebolí, detoxikuje tělo od odpadů metabolismu a prostředí, a uklidňuje nervovou soustavu.

Medová masáž a zábal je tradiční léčebná metoda ošetření, která využívá výjimečných vlastností medu a kombinuje je se speciálními masérskými hmaty, čímž oživuje vnitřní organismus. Z těla odstraňuje toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních, způsobují oslabení organismu a tím i zvyšují riziko vzniku různých onemocnění. Medová masáž je vhodná při vyčerpání, slabosti v důsledku stresu, stáří, onemocnění i napětí, blahodárně totiž působí nejen z hlediska léčebného, ale i preventivního.

Jak taková masáž probíhá? Při masáži nanese na záda klienta voňavý tekutý med, který speciální technikou vmasíruje do těla. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů následně dochází k vyplavování toxinů, které oslabují imunitu klienta.

Účinky medové detoxikační masáže

  • detoxikace organismu
  • silné oživení celého organismu
  • ztiší psychické napětí
  • podpoří řešení problémů se spánkem a trávením

Masáž může trvat 25, 50 a 75 minut. Upozorňujeme, že medová masáž silně prokrvuje pokožku. Není vhodná v případě, že jste alergičtí na med. Další kontraindikace jsou: poškození pokožky, ekzémy nebo vyrážky, tumory, trombózy, infekční choroby, horečnatá onemocnění, akutní zánětlivá onemocnění, žaludeční vředy a krvácení žaludku, vysoký nitrooční tlak.

Kde nás najdete

Pivovarská 42/13, Praha 5 Anděl

Tel.: +420 775 906 322
E-mail: recepce@andelskalazen.cz

Otevírací doba

Středa: 13:00 -18:00 hod
Pátek: 12:00 -17:00 hod
Neděle: 14:30 -18:00 hod
nebo dle telefonické domluvy předem.

Připojte se k nám na facebook